Mauritz Karström En konstsamlares hem

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAURITZ KARSTRÖM (1962-2005): Figur, monogramsignerad och daterad MK-00, pastell, ca 55x46 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

684064

2019-10-06