Bengt Olle Oldinger En konstsamlares hem

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): Kåseberga, signerad BengtOlle, olja på duk, ca 65,5x81,5 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

684067

2019-10-06