Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, 1 par pallar, Firma Svenskt Tenn, modell 2242, teak, sitsar av flätad rotting, höjd ca 35, 60x32cm
slitage, rotting med bristningar samt skador
684070
2019-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här