Josef Frank ett par pallar

Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar
Josef Frank ett par pallar

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, 1 par pallar, Firma Svenskt Tenn, modell 2242, teak, sitsar av flätad rotting, höjd ca 35, 60x32cm

slitage, rotting med bristningar samt skador

684070

2019-10-11