Figurgrupp brons

Figurgrupp brons
Figurgrupp brons
Figurgrupp brons
Figurgrupp brons
Figurgrupp brons
Figurgrupp brons
Figurgrupp brons
Figurgrupp brons
Figurgrupp brons
Figurgrupp brons

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka bärandes på mindre barn och bröd, patinerad brons, höjd ca 13 cm
PROVENIENS: Stopalo

684076

2019-10-26