Ragnar Person oljemålning En konstsamlares hem

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR PERSON (1905-1993): I goda vänners sällskap, monogramsignerad RP, olja på pannå, bildmått 22x27 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

684078

2019-10-06