Kari Riipinen collage

Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage

Klubbat för:

45 EUR

Utropspris

150 EUR

KARI RIIPINEN (1952) "Clean your mind", signerad samt daterad 2007, laserprint på karton, uppfodrad på duk, 46x38 cm

684083

2019-10-07