Vägglampetter Mjölby Intarsia

Vägglampetter Mjölby Intarsia
Vägglampetter Mjölby Intarsia
Vägglampetter Mjölby Intarsia
Vägglampetter Mjölby Intarsia
Vägglampetter Mjölby Intarsia
Vägglampetter Mjölby Intarsia

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MJÖLBY INTARSIA, vägglampetter, 2 par, 1900-talets första hälft, mässing, fanérat i flertal träslag, etikettmärkning, vardera höjd ca 27 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

684087

2019-10-26