Kari Riipinen collage

Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage

Klubbat för:

45 EUR

150 EUR

KARI RIIPINEN (1952-) "Revolution with BBC-World News and Jules", signerad samt daterad 2007, laser print på paff, uppfodrad på duk, akryl och blandteknik, 46x38 cm

684094

2019-10-05