Kari Riipinen collage

Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage
Kari Riipinen collage

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

KARI RIIPINEN (1952-) "Madonna & Riipinen & Swedish King", a tergo signerad samt daterad 21.5. 2009, collage på duk, 50x30 cm

684108

2019-10-03