Fredrik Rohde oljemålning En konstsamlares hem

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK ROHDE (1925-2015): "Norra Björstorp", monogramsignerad och daterad FR -77, olja på duk, ca 48,5x60 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

684132

2019-10-06