Skrivställ 1800-tal

Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal
Skrivställ 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVSTÄLL, 2 st, 1800-talets första hälft, svärtat trä med dekor i brons resp fanérat med förgylld dekor, längd ca 17 resp 25 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, lagningar

684134

2019-10-26