Äldre böcker

Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄLDRE BÖCKER (15) Daniel Djurberg, Bihang till utförliga geografien, Stockholm 1803, Odysséen, sv översättn, XIII-XXIV sången, 1821, Vittrhetsarbeten Creutz och Gyllenbor, 1795, C A F Hochheimer, Allmän hushålls och konstebok,1805, juridik 1700-tal, latinsk lärobok m m, hlfrb samt pappersband

Flera med omslag borta, sprickor, fläckar, slitage, veck, nagg påskrifter, ej genomgångna

684149

2019-10-01