Spegel nyrokoko 1800-tal

Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal
Spegel nyrokoko 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, nyrokoko, sent 1800-tal, bronserat trä och pastellage, höjd ca 230 cm

Skador, krön saknas

684152

2019-10-03