Valfrid Petersen oljemålning

Valfrid Petersen oljemålning
Valfrid Petersen oljemålning
Valfrid Petersen oljemålning
Valfrid Petersen oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VALFRID PETERSEN (18/1900-tal): Cirkusartister, signerad och daterad Valfrid Petersen 1890, olja på duk, ca cm
PROVENIENS: Stopalo

684158

2019-10-26