Helge Zandén oljemålning

Helge Zandén oljemålning
Helge Zandén oljemålning
Helge Zandén oljemålning
Helge Zandén oljemålning
Helge Zandén oljemålning
Helge Zandén oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE ZANDÉN (1885-1972): Sydländskt landskap, signerad Helge Zandén, olja på duk, ca 54x60 cm
PROVENIENS: Stopalo

684161

2019-10-26