Signe Lanje oljemålning En konstsamlares hem

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE LANJE (1912-2004), "Kaveldun", monogramsignerad och daterad SLL 63, olja på duk, ca 70x43 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

684165

2019-10-06