Äldre böcker

Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄLDRE BÖCKER (13) Franskt engelskt lexikon, 1727, Virgilius verk´, engelsk utgåva, 1795, 3 vol, frontespis med gravyrer, libretto Tancred, J Rossini, sv översättn 1829, samt teologi, latinska klassiker m m

Flera med lösa pärmar och blad, spruckna, ryggar, slitage, veck, nagg, fläckar och påskrifter, ej genomgångna

684166

2019-10-01