Edition luxe Cartier Must de Cartier armbandsur

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

4 500 SEK

Kuvaus

CARTIER, Must de Cartier, armbandsur, 1990-tal, Tankmodell, quartzverk, förgyllt sterlingsilver, mineralglas, krona med sockertoppsslipad safir, romersk index, läderrem med förgylld sölja original, serie nr. 21905 9CD/ 2415, diam ca 22x22 mm

Kuntoraportti

Förgyllning med lättare slitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

684170

Päivämäärä:

2019-10-27