Bricka vaser art deco

Bricka vaser art deco
Bricka vaser art deco
Bricka vaser art deco
Bricka vaser art deco
Bricka vaser art deco
Bricka vaser art deco
Bricka vaser art deco
Bricka vaser art deco
Bricka vaser art deco
Bricka vaser art deco

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, VASER, 1 par, art deco, fanérade i flertalet träslag, dekor av intarsia, höjd ca 28, 59,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage o skador

684175

2019-10-26