Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
MJÖLBY INTARSIA, skrin, 2 st, 1930-tal, fanérade i flertalet träslag, dekor av intarsia, höjd ca 7 resp 7,5, 28x20 resp 27x19 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
684177
2019-10-26