Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKURSNYCKLAR, 11 st , 1700/1800-tal, guld, silver och doublé, olikformade skaft
Åldersrelaterat slitage.
684178
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här