Edition luxe Fickursnycklar 11 st 1700/1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKURSNYCKLAR, 11 st , 1700/1800-tal, guld, silver och doublé, olikformade skaft

Åldersrelaterat slitage.

684178

2019-10-27