Carl Malmsten matsalsgrupp

Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp
Carl Malmsten matsalsgrupp

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 5 dlr, bestående av: matbord, 4 stolar, Åfors Möbelfabrik, ursprungligen formgiven 1948, björk, stolarnas sitsar klädda i svart skinn, stämplade Åfors Möbelfrabik, stolarnas sitthöjd ca 46 cm, bordets höjd ca 75 cm, skivans mått ca 150x100 cm, två iläggsskivor á 55 cm vardera

Smärre bruksslitage

684179

2019-10-01