John IV Smart oljemålning

John IV Smart oljemålning
John IV Smart oljemålning
John IV Smart oljemålning
John IV Smart oljemålning
John IV Smart oljemålning
John IV Smart oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IV SMART (1838-1899): "On Strathyre Burn", signerad och daterad J Smart RSA 1885-91, olja på duk, ca 54x32 cm
PROVENIENS: Stopalo

684183

2019-10-26