3 200 SEK
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800): Kvinna vid tvättkar, olja på duk, ca 56x46 cmPROVENIENS: Stopalo
Retuscheringar
684194
2019-10-26