Kvinna vi tvättkar oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800): Kvinna vid tvättkar, olja på duk, ca 56x46 cm
PROVENIENS: Stopalo

Retuscheringar

684194

2019-10-26