Siri Rathsman En konstsamlares hem

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974): "Extremt", signerad och daterad Siri Rathsman 1964 (även verso), olja på duk, ca 55x72,5 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

684202

2019-10-06