Handspegel jugend

Handspegel jugend
Handspegel jugend
Handspegel jugend
Handspegel jugend
Handspegel jugend
Handspegel jugend
Handspegel jugend
Handspegel jugend

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDSPEGEL, 1900-talets början, jugend, brons, dekor av kvinnofigur, längd ca 37 cm
PROVENIENS: Stopalo

684207

2019-10-26