Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS KECK (1873-1948): Kvinna med äpple, signerad H Keck, förgylld brons, stensockel, total höjd ca 20 cm
PROVENIENS: Stopalo
Ngt lös arm
684216
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här