Hans Keck brons

Hans Keck brons
Hans Keck brons
Hans Keck brons
Hans Keck brons
Hans Keck brons
Hans Keck brons
Hans Keck brons
Hans Keck brons
Hans Keck brons
Hans Keck brons
Hans Keck brons
Hans Keck brons

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS KECK (1873-1948): Kvinna med äpple, signerad H Keck, förgylld brons, stensockel, total höjd ca 20 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ngt lös arm

684216

2019-10-26