Bertil Berntsson En konstsamlares hem

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL BERNTSSON (född 1921): Komposition, signerad och daterad Bertil Berntsson 63, olja på duk, ca 57x45,5 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

684217

2019-10-06