Bertil Berntsson En konstsamlares hem
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL BERNTSSON (född 1921): Komposition, signerad och daterad Bertil Berntsson 63, olja på duk, ca 57x45,5 cm,
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"
684217
2019-10-06