Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
HANS LARSSON (1910-1973): Komposition, signerad och daterad Hans Larsson 65, olja på pannå, ca 36,5x50 cm,
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"
684218
2019-10-06