Hans Larsson oljemålning En konstsamlares hem

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

HANS LARSSON (1910-1973): Komposition, signerad och daterad Hans Larsson 65, olja på pannå, ca 36,5x50 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

684218

2019-10-06