Edition luxe Rolex Oyster Perpetual Datejust
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, 1980-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, stavindex, datum, skruvkrona med Rolexkrona, halvstel jubileelänk med viklås ref 62510H/AD8, ref nr. 16030, serie nr. 7188000, diam ca 36 mm, servicepåse i tyg medföljer
Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
684219
2019-10-27