Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal

Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal
Kolonnkåp Karl Johan 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-tal, Karl Johan, fanér i alm, överdel med lönnlåda, 2 dolda lådor, invändigt låd- och fackinredning, på hjultrissor, svärtade detaljer, höjd ca 149, 52x51 cm

Slitage, övre bakre kant med fanérbortfall, kompletterad, senare beslag

684222

2019-10-01