Thomas Larsson En konstsamlares hem
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THOMAS LARSSON (född 1957): "Korpar över kalhygge", monogramsignerad TL, 03, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 29,5x43,5 cm,
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"
684223
2019-10-06