Thomas Larsson En konstsamlares hem

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS LARSSON (född 1957): "Korpar över kalhygge", monogramsignerad TL, 03, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 29,5x43,5 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

684223

2019-10-06