Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, 1900-tal, Kina, skuret trä, bemålad, del av cloissonné, höjd ca 39, längd 46 cm
PROVENIENS: Stopalo
Omarbetad, skador
684227
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här