Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ORIENTMATTA, figural, ull med silkesinslag på silkesvarp, ca 167x14 cm
Fransar med slitage och skador
684233
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här