Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, bågformad, fotplatta i marmor, längd 180 cm, höjd ca 220 cm

Bruksslitage, enstaka repor, ej funktionstestad

684254

2019-10-07