Märklin lok och vagnar spår Ho

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, huvudsak 1970-80-tal, bestående av ånglok 3098, 14 vagnar: ölvagn 4667, ölvagn 4422, ölvagn 4439, ölvagn 4437, ölvagn 4436, ölvagn 4654, 2 st ölvagn 4417 (olika), ölvagn 4678, personvagn 4213, personvagn 4210, godsvagn 4212, personvagn 4005, personvagn 4080

Samtliga i fabriksförpackningar, ej kontollerade, katronger delvis med smärre slitage , kladd

684263

2019-10-02