Charles & Ray Eames matbord

Charles & Ray Eames matbord
Charles & Ray Eames matbord
Charles & Ray Eames matbord
Charles & Ray Eames matbord
Charles & Ray Eames matbord
Charles & Ray Eames matbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, matbord, underrede i metall, rund bordsskiva klädd med plastlaminat, höjd ca 72, diameter 115 cm

Fot ej original till bordet, mindre nagg i laminatskivan, bruksslitage

684265

2019-10-02