Träfigurer Kina

Träfigurer Kina
Träfigurer Kina
Träfigurer Kina
Träfigurer Kina
Träfigurer Kina
Träfigurer Kina
Träfigurer Kina
Träfigurer Kina
Träfigurer Kina
Träfigurer Kina
Träfigurer Kina
Träfigurer Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

TRÄFIGURER, (10) Kina, 1900-talets andra hälft, bl a guldfisk och fabeldjur, skurna i trä, höjd mellan ca 10-30 cm

Nagg, alla möjligen ej kompletta, slitage

684287

2019-10-01