Sideboard 1950/60-tal.

Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.
Sideboard 1950/60-tal.

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, teakfaner samt ben och kantlister i ek, tre lådor samt tre skåpsdörrar, längd 159 cm, bredd 42 cm, höjd 96 cm.

Bruksslitage.

684317

2019-10-04