Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1950-/60-tal, teakfaner samt ben och kantlister i ek, tre lådor samt tre skåpsdörrar, längd 159 cm, bredd 42 cm, höjd 96 cm.
Bruksslitage.
684317
2019-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här