Vas silver Portugal

Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal
Vas silver Portugal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS, sterlingsilver, Rosas, Portugal, 1900-talets andra hälft, med dekor av blommor, blad och girlanger, diameter 15 cm, höjd 24,5 cm, vikt 672 gram.

Sedvanligt slitage.

684322

2019-10-06