Wilhelm Wik oljemålning

Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987), abstrakt komposition, akryl på duk, signerad á tergo, 73 x 60,5 cm.

Färgbortfall. Mindre krackelyr.

684326

2019-10-06