Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILHELM WIK (1897-1987), abstrakt komposition, akryl på duk, signerad á tergo, 73 x 60,5 cm.
Färgbortfall. Mindre krackelyr.
684326
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här