Oidentifierad konstnär stadsmotiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stadsmotiv, olja på pannå, signerad Smith, 34 x 21 cm.

Sedvanligt ytslitage.

684339

2019-10-12