Klubbat för:
13 000 SEK
15 000 SEK
ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Vy från Strömkajen mot Stockholms Slott och Grand Hôtel, Stockholm, signerad Anna Palm de Rosa, akvarell på papper, ca 17,5x52,5 cm
Små fuktfläckar
684340
2019-10-28