Anna Palm de Rosa, Vy från Strömkajen

Klubbat för:

13 000 SEK

15 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Vy från Strömkajen mot Stockholms Slott och Grand Hôtel, Stockholm, signerad Anna Palm de Rosa, akvarell på papper, ca 17,5x52,5 cm

Små fuktfläckar

684340

2019-10-28