Remmare 1900-tal

Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal
Remmare 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REMMARE, 11+2+8+1, klar samt färgad glasmassa, 1900-talets mitt, några med slipade dekor av vinrankor, höjd ca 8-17,5 cm

Enstaka nagg

684343

2019-10-03