Roland Svensson "Höst vid Bullerö" 1967

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst vid Bullerö", förlaga till litografi, signerad och daterad roland S. 1967, akvarell och krita, bildmått ca 44x26 cm,

Ej examinerad ur ram

684344

2019-10-01