Biblioteksstol

Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol
Biblioteksstol

Klubbat för:

7 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BIBLIOTEKSSTOL, 1800-talets mitt, Biedermeier, stomme i mahogny, med skuren dekor av lilja på ryggstödet, stoppad lös sits klädd i randig textil, justerbar mellan karmstol och trappstege, sitthöjd ca 46 cm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage, repor och märken

684355

Päivämäärä:

2019-10-01