Biblioteksstol
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BIBLIOTEKSSTOL, 1800-talets mitt, Biedermeier, stomme i mahogny, med skuren dekor av lilja på ryggstödet, stoppad lös sits klädd i randig textil, justerbar mellan karmstol och trappstege, sitthöjd ca 46 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage, repor och märken
684355
Päivämäärä:
2019-10-01