Skänkstop tenn

Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNKSTOP, 2 st., tenn, 1800-talets första hälft, dekor av hjärta samt Carl XIV Johans namnskiffer, höjd ca 18,5-19 cm

Slitage, stötskador, märken, lagning

684373

2019-10-03