Ytterfoder "Delph" Staffordshire

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

YTTERFODER, porslin, "Delph", Staffordshire, England, 1900-talets början, blå dekor av landskap, reliefdekor i jugendmönster, höjd 25, diameter 33 cm

Krackelyr, slitage, invändig smärre missfärgning

684375

2019-10-04